* paszporty dla zwierząt wystawia tylko dr Tomasz Reichelt – przyjmuje bez zapisów wg grafiku.

Wszelkich wpisów w paszporcie, jak szczepienie przeciw wściekliźnie również dokonuje tylko dr Reichelt.

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UPEWNIENIA SIĘ, CZY PASZPORTY SĄ DOSTĘPNE.

————————————————————————————————————————————————–* RECEPCJA jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21.

Nasza recepcja jest wielozadaniowa – oprócz oczywistych czynności związanych z szeroko pojętą obsługą klienta, zajmuje się również obsługą laboratoriów (przyjmowanie próbek, wezwanie kuriera lab, wpisywanie wyników do karty pacjenta), uzupełnianiem gabinetów itd. Jeśli recepcjonistki nie ma na stanowisku lub nie odbiera telefonu, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

W okresie urlopowym recepcja działa w okrojonych godzinach. W razie problemu  z dodzwonieniem się do nas prosimy o kontakt mailowy na adres azwet@azwet.pl, postaramy się w miarę możliwości udzielać porad mailowo.

————————————————————————————————————————————————–

* w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt nie podajemy zastrzyków przyniesionych przez właścicieli

* aktualnie nie mamy specjalisty zajmującego się leczeniem ptaków, gadów i gryzoni, w razie potrzeby prosimy o kontakt – podamy namiary na lecznice, które mają specjalistów od zwierząt nieudomowionych

* na badania krwi, usg oraz na operacje i zabiegi zwierzę musi być na czczo, o szczegółowe zalecenia prosimy pytać lekarza lub naszą recepcję.

Sterylizacja i kastracja psów i kotów w 2023 roku – w tym roku nasza lecznica nie bierze udziału w przetargu. Prosimy o kontakt bezpośrednio z Urzędem Miasta 22 443 25 01 w godz. 8-16, gdzie zostaną udzielone informacje na temat lecznic, w których będzie można zoperować zwierzę na koszt miasta.